Adana Kifidis Mağazası

Atatürk Cad., Saniye Ethem Apt., No: 64 Seyhan, Adana

adana_kifidis@hotmail.com

+90 322 459 06 90

Ankara Ankamall AVM Mağazası

Akköprü Kavşağı, Ankamall AVM, No: B - 33 İskitler, Ankara

ankara@kifidis.com.tr

+90 312 541 12 75

Ankara Cepa AVM Mağazası

Mustafa Kemal Mah., 17. Sk., Cepa AVM, Kat: 2 No: 57 Çankaya, Ankara

cepa@kifidis.com.tr

+90 312 219 71 05

Antalya Migros AVM Mağazası

100. Yıl Blv., Arapsuyu Mah., Migros AVM No: A-29/34 Konyaaltı, Antalya

antalya@kifidis.com.tr

+90 242 230 11 41

Bursa Korupark AVM Mağazası

Mudanya Cad., Korupark AVM, No: 225 Mudanya, Bursa

korupark@kifidis.com.tr

+90 224 241 71 80

Bodrum Oasis AVM Mağazası

Cumhuriyet Mah. Oasis AVM, No: 210/52 87-Z-47 Bodrum, Muğla

bodrum@kifidis.com.tr

+90 252 317 13 44

İstanbul Akasya AVM Mağazası

Acıbadem Mah., Çeçen Sk., Akasya AVM, 1. Bodrum Kat No: 66 Üsküdar, İstanbul

akasya@kifidis.com.tr

+90 216 510 42 56

İstanbul Akmerkez AVM Mağazası

Kültür Mah., Nispetiye Cad., Akmerkez AVM, No:148 Etiler, Beşiktaş, İstanbul

akmerkez@kifidis.com.tr

+90 212 282 10 46

İstanbul APLUS AVM Mağazası

Adnan Kahveci Blv., Ataköy 6. Kısım A Plus AVM K: 2 No: 67 Bakırköy, İstanbul

aplus@kifidis.com.tr

+90 212 559 51 43

İstanbul Bomonti Outlet Mağazası

Merkez Mah., Ahenk Sk., No: 2 Bomonti, Şişli, İstanbul

bomonti@kifidis.com.tr

+90 212 296 83 03 Pbx:113

İstanbul Caddebostan Mağazası

Caddebostan Mah., Bağdat Cad. Plaj Yolu, No: 277/A Kadıköy, İstanbul

caddebostan@kifidis.com.tr

+90 216 478 14 67

İstanbul Capacity AVM Mağazası

Ataköy 1. Kısım Mah., Fişekhane Cd. No: 7 B13 Bakırköy, İstanbul

capacity@kifidis.com.tr

+90 212 560 45 38

İstanbul İbici Mağazası

Vali Konağı Cad., Halil Bey Pasajı, No: 40/1 Nişantaşı, İstanbul

ibici@kifidis.com.tr

+90 212 240 69 98

İstanbul İstinye Park AVM Mağazası

Pınar Mah., İstinye Bayırı Cad., Kat: -2 No: F132 İstinye, Sarıyer, İstanbul

istinye@kifidis.com.tr

90 212 345 52 17

İstanbul Mall Of İstanbul Mağazası

Ziya Gökalp Mah., Süleyman Demirel Blv., Mall Of İstanbul 1. Bodrum Kat No: 138 İkitelli, İstanbul

moi@kifidis.com.tr

+90 212 801 04 36

İstanbul Nişantaşı Mağazası

Vali Konağı Cad., Akkavak Sk., No: 7/2 Nişantaşı, İstanbul

nisantasi@kifidis.com.tr

+90 212 225 28 70

İstanbul Suadiye Mağazası

Bağdat Cad., Cemile Apt. No: 401/1/C Suadiye, İstanbul

suadiye@kifidis.com.tr

+90 216 386 49 12

İzmir Mavibahçe AVM Mağazası

Mavibahçe AVM C Blok 2. Kat No:220 Karşıyaka,İzmir

mavibahce@kifidis.com.tr

+90 232 502 55 46

Dec 13, 2018 13:32:50
Nov 24, 2018 00:00:00